• 0312 440 91 99
  • 0542 432 32 88
  • troytercume@gmail.com

Profesyonel ve noterden yemin belgeli mütercimler tarafından tercüme edilen , yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir . Tercümelerinizde Valilik , Konsolosluk , Dışişleri v.b. gibi istenilen tasdik işlemleri de tarafımızca yapılmaktadır.Yeminli tercüme hizmetimiz yasal sorumluluk alan , T.C vatandaşı ve konusunda uzman mütercimlerce yapılmaktadır.

APOSTİL KAŞE
Tercümesi yapılan belgelerinizin noter tasdikinden sonra, tarafınıza gerekli görüldüğü takdirde Apostille tasdikini takip ediyor ve neticelendiriyoruz.

5 Ekim 1961 Tarihli Lahey Anlaşması uyarınca, anlaşmaya taraf ülkeler arasındaki resmi belge dolaşımı Apostil tasdikini gerektirmektedir. Bu yüzden, Türkiyeden, Lahey Anlaşmasına imza atmış ülkelere gidecek belgelerin Apostil tasdiklerinin yaptırılması zorunludur. Söz konusu Anlaşmaya imza atmayan ülkelere gidecek belgelerin ise öncelikle Ankara Valiliği, ardından da ilgili ülke konsoloslukları tarafından tasdik ettirilmesi gerekmektedir. Müşterilerimizin talep etmesi halinde yaptığımız tercümelerin bütün Apostil, Valilik ve Konsolosluk Tasdik işlemlerini yeminli tercüme büromuz elemenları tarafından gerçekleştiriyoruz.